Stüdyo

İstanbul’un kalbi Şişli de tam teçhizatlı 180+ m2 alana sahip Stüdyomuz 3,5 m tavan yüksekliği ve farklı çekim alanlarıyla hemen hemen her boyutta çekim için hizmetinizde.

Visualitas, ilk olarak 2008 yılında resim atölyesi ve fotoğraf stüdyosu olarak fotoğraf sanatçısı Barbaros Aytuğ ve ressam Bülent Sarılar tarafından kurulmuştur. Ressam Bülent Sarıların İzmir e taşınarak Visualitas dan ayrılması sonrasında 2018 yılında Washinton, DC merkezli fotoğraf sanatçısı Berkay Demirkan, Barbaros Aytuğ la beraber Visualitas ı bugünkü tam donanımlı kiralık fotoğraf ve video prodüksiyon stüdyosu formatına dönüştürmüştür.  Stüdyo alanından ekipmana tüm personelimizle siz yaratıcı sanatçılara hayallerindeki prodüksiyonu gerçekleştirmek için gerekli her türlü donanımı sağlamaya hazırız.

Şişli metro durağına sadece iki dakikalık yürüme mesafesinde oluşumuz, İstanbul’un en popüler iş, alışveriş ve moda merkezlerinin arasında bulunmamız dolayısıyla Studio Visualitas İstanbul daki en uygun konumda ve ulaşımı kolay fotoğraf stüdyolarından biridir. Bir stüdyodan olası her beklentinize karşılık bulabileceğiniz, son teknoloji ekipmanlarıyla ve uygun kira ücretleriyle Visualitas siz yaratıcı sanatçılar için düzenlenmiş bir çalışma ortamıdır.

Studio Visualitas bünyesinde; 3 stüdyo (Ana stüdyo, Tema Odası, Küçük Stüdyo), Makyaj istasyonu, Cast Odası, Banyo ve mutfak yer almaktadır.